Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Nata a TY już nie koralikujesz?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Wszystkie są cudne Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wiecie że uwielbiam je robić Wink . Chwalę się kolejnymi . Te dwie w kwiatuszki robiłam wracając z Gdańska - wiecie 8 godz jazdy można fisia dostać Smile. One są dla czteroletnich księżniczek . Ta srebrna jest dla Pawlaczki na urodziny . Taką sobie zażyczyła - elegancką            
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ależ ich narobiłaś Wink)) Wszystkie mi sie podobają Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo ładne Smile Wszystkie! A najpiękniejsza ta pierwsza.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oli ta pierwsza ma coś w sobie ze srebra Wink. Ren a kiedy Lenka ma urodziny ? Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
pięknie pleciesz te swoje koraliki Wiolka
bardzo ładna ta srebrno - złota i fajowe ma zakończenie
chyba ją porwę, bo nie widzę żeby była porwana Clap
Odpowiedz
Ren będę pamietała Smile. Ja też mam urodziny w kwietniu więc łatwo sobie skojarzę Wink. Teśka dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Graż jak to urwało ? Nie da się tego naprawić? Ta podwójna jest srebrna . Nie wiem dlaczego u Was jest złota.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Pierwsza wymiata!
Cudna jest Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl