Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Takiej jeszcze nie widziałam. Świetna jest i tak też się prezentuje Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Przepiękna Smile bardzo fajnie wyglądają te przeźroczyste koraliki gdzieniegdzie, zupełnie jak małe kryształki, bardzo fajny efekt Smile
Odpowiedz
Ależ się pozachwycały hohohohoho. Vika bardzo się cieszę że Ci się podoba. Ale muszę powiedzieć że u mnie na fotach to ten jasny szary wygląda zupełnie inaczej niż w realu - wpada w taki jaśniutki morski Smile. Oli a Ty czego zazdraszczasz - przecież dostałaś Wink. Chcesz podwójną mówisz masz Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Zrobię każdy wzór pod warunkiem że będzie do niego diagram . Jeszcze nie naumiałam się tworzyć wzorów Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Jaki morski, jak rany???!!
Na moim monitorze jest jasnoszary jak byk Smile
Odpowiedz
Renia Heart
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Wiol, a ten splot wenecki..?
Odpowiedz
Justynka pomyliłam Wenecję z Turcją Smile. Splot nazywa sie turecki jeszcze go nie robiłam .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
(10-10-2014, 10:01 AM)wiolka42 napisał(a): Justynka pomyliłam Wenecję z Turcją Smile. Splot nazywa sie turecki jeszcze go nie robiłam .

Wiolka co to dla Ciebie zrobisz i turecki i wenecki
dobra jesteś w te .........bransoletki cudnie Ci wychodzą
Odpowiedz
Teśka ten wenecki to chyba sama wymyślę Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl