Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Piekne.Takich z haftem nie spotyka sie czesto. W mojej krainie to chyba wcale.
Odpowiedz
Reklama
Nata jestem nimi zauroczona . Nie dlatego że są moje i ja je robiłam. Dla mnie są takie oryginalne . Jak kiedyś zobaczyłam u pewniej pani pisanki zrobione tą samą techniką byłam nimi zauroczona. Sama tez próbowałam pisanek jednak wolę bombki . Nie wiem dlaczego Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolu seria bombeczek z misiami urocza, i ten pyłek na bombeczkach dodaje
świątecznego blasku bombaskomThumbupkoniecznie musisz wyszyć wszystkie
Odpowiedz
Tereska na nastepny rok wyszyję . Myślę o jakiejś serii z bajek dla dzieci .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ojej, nie widziałam jakimś cudem wcześniej tych bombeczek ! powszechnie wiadomo, że ja jestem wielką wielbicielką misiów wszelakich a te twoje mają takie słodkie mordki ! Smile śliczne są Smile
Odpowiedz
Mer Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
śliczne te bombeczki, masz do nich talent :-)
Odpowiedz
Szkoda że do decu takiego nie mam Wink. Dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wyrabiam koraliki które mi pozostawały . Oto kilka bransoletek które zrobiłam jeszcze w tamtym roku.         to jest sznur turecki trochę inne koraliki niż te z prezentu dla Viki         . Chyba przy tworzeniu tych sznurów najbardziej się odprężam . Tu nic nie może nie wyjść . Chyba że się pomylę w nawlekaniu Wink. Niedługo nowa dostawa potem zabieram się za sznury naszyjników . Znalazłam mnóstwo cudnych wzorów.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola... Ale Ty fajnie kombinujesz Wink)) Super są, co jedna to piękniejsza Wink))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl