Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
No tak Twój to czerwony Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Świetnie razem wyglądają!

Ciekawe jak leży taki naszyjnik... Nie odstaje?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ależ masz pamięć?! Czerwony i czarny Wink Pamiętaj i o mnie, znajdź czas na mój komplet! Smile
Odpowiedz
Idealnie wykombinowałaś do kompletu. Super Wiola!
A kolczyki to jescze nie..? A jak by tak króciutką żmijkę? Taką z 1 - 1,5 cm...?
Wiola....
Odpowiedz
No właśnie Wiolu, musisz pokombinować kolczyki, na pewno sobie poradzisz Smile
Odpowiedz
Ren będę robiła teraz z chabrami . Zobaczymy co wyjdzie Smile. Zu nie wiem jak on się będzie układał . Poprosimy Oli żeby cyknęła sobie w nim foto Wink. Justynka o jakiej żmijce piszesz???? Ania jakoś do kolczyków mnie nie ciągnie . Chyba za dużo przy nich kombinowania. Rozmawiałam z kol która nas uczyła biżu. Powiedziała że zrobiła 3 kulki- kolczyki i nigdy więcej . Ja na razie się nie wtajemniczam Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Piękny ten komplet Wink
Z racji zapięcia Oli będzie pływać jak to to przy zapięciu Wink))
Odpowiedz
Oli aleś nasłodziła Smile hohohoh. Zapięcie specjalnie takie dobrałam Wink. Jeżeli któraś coś sobie życzy zapraszam na priv .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Genialny ten komplecik, podziwiam Smile
Odpowiedz
I mnie się podoba. Misterna robota!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl