Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
No, kokarda odciąga wzrok od reszty. Cavi dibrze mówi - motylka.
Niby różowości moc, słodka, ale nie mdla. Jakoś drażnią mnie mdłe wytwoty wszelakie.
Twoja kartka jest fajna. Żeby troszku fioletem złamać i za pięć lat mogę taką dostać Wink
Odpowiedz
Reklama
Virgo... one nie są mdłe a "delikatne w swojej wymowie" ") Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
(04-23-2015, 09:36 AM)gabiszonka napisał(a): Virgo... one nie są mdłe a "delikatne w swojej wymowie" ") Big GrinBig GrinBig Grin

Toż napisałam, że ta nie jest mdła Smile
Odpowiedz
Jest słodkościowa ale tak z klasą Smile Ja też mogę taką dostać i nie przeszkadza mi kokardka Big Grin
Odpowiedz
Sie czepiły kokardy Wink. Motyle dwa już są . Jeszcze jeden ????? Już nie pamiętam co miałam dać w miejsce kokardy , chyba jakieś gałązki . To są dopiero moje początki i kombinuję w te i we wte Wink. Dzięki dla tych co się podoba i dla tych co nie Tongue. Justynka a za pięć lat to masz jakieś okrągłe urodziny? Ania chcesz z kokardką - mówisz masz Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, kombinuj, przecież o to chodzi. To nie jest tak, że się nie podoba, tak tylko gdybam "jak by gdyby...". A za pięć lat dość okrągłe.
Odpowiedz
Reklama
Justynka przecież ja się wygłupiam Wink . Nie bierzcie tego na serio . To w tym roku masz takie pół okrągłe Smile. A kiedy ???? Czyżbyś była ten magiczny rocznik z 7 ? SmileSmile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ufff... a przez chwile pomyślałam, że się gniewasz.
Generalnie nie przepadam za rocznicami, ale tak Smile
Odpowiedz
Kobieto a za co ja mam się gniewać Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Mery też uważasz że za słodka???? Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl