Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
No wiesz do perfekcji mi jeszcze dalekooooooo , ale fajnie jak ktoś coś podpowie Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Ech, w poprzednim wpisie miało być "czy dobrze mi się wydawało" Big Grin Uciekło jedno słowo i sens się zmienił na zupełnie inny.
Wiolu, ja myślę, że Ty już tej perfekcji jesteś baaaaardzo bliziutko Smile
Odpowiedz
Karola dzięki . Myślę że nikt nie jest perfekcyjny - ciągle się czegoś nowego uczy , coś doskonali .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ren zazdroszczę tego zlotu . Ja się szybciej uczę patrząc niż np czytając czy oglądając filmik w necie Smile. Jak coś nowego zrobię to wrzucę Wink.

Taką jeszcze zrobiłam        
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ta też ładna Smile
Odpowiedz
Justynka ujdzie w cieniu Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Mnie sie podoba, a czy cienia potrzebuje, żeby ujść..? Pewnie specjalistki kartkowe są bardziej wiarygodne w swoich opiniach. Ja tylko odbiorca - laik. Podoba mnie siem i już (naprawdę).
Odpowiedz
Wow! Wiola, cudne są!
Takie profesjonalne. Widać, że robisz je z sercem. I uśmiechem na twarzy Smile
A te róże Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja też laik, jak Justynka, ale ta również mi się bardzo podoba Smile
Odpowiedz
Wiecie te róże to kupowane w papierniczym . Moim kolejnym marzeniem jest naumieć sie robić samemu kwiaty do moich kartek. Chyba jeszcze dużo wody w Bugu upłynie zanim się do tego przybiorę . Fajnie że się Wam podobają . DD masz rację że wkładam w nie serce i uśmiech Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl