Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Mnie nie zanudzisz . Lubię oglądać każde rękodzieło. Więc nie marudzi tylko robi fotki i na forum Wink z nimi SmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
Grzeczna dziewczynka SmileSmile.
Odpowiedz
Wiola Ty to masz cierpliwość naprawdę i talent Smile super te Twoje bransoletki, bukieciki i wszystkie inne dzieła Smile
Odpowiedz
Ewa dzięki . Cierpliwość do takich pierdół mam ale czy talent Wink. Po prostu lubię rękodzieło i poznawanie nowych technik . Czasami jestem zadowolona z czegoś co poczynię a czasami nie. Pewnie każda z Was ma podobnie. Czasami się zastanawiam jak żyją ludzie którzy nie mają żadnej pasji . Jakie musi być nudne ich życie SmileSmile.
Odpowiedz
Jejku... Ile tu fajnych rzeczy Wink)) Origami są cudne. Co jedno to piękniejsze Smile
Tego to ja jeszcze nie próbowałam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Origami to już prawie przeszłość - chociaż mam jeszcze kilka pomysłów Smile. Teraz jest szał bombkowy i koralikowy Wink.
Odpowiedz
Reklama
Widziałam w necie osiołka z origami ( tego od Kubusia Puchatka - mojego ulubieńca) Normalnie cudny Smile I tygrysio też jest Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania ludzie cuda niewidy wymyślają z origami SmileSmile.
Odpowiedz
        zrobiłyśmy wspólnie z dziewczynami do naszej świetlicy Smile.
Odpowiedz
Ło matko, Wiolka normalnie szacun, że ci się chciało tyle tych karteczek składać, ja nie dałabym rady :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl