Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa
#1
Witam. Zaczynam dopiero decoupage, choć poza tym trochę maluję, ale teraz nie mam na to zbyt wiele czasu, bo w lipcu urodziłąm synka. A tak pomiędzy karmieniem, zmienianiem pieluch może uda się coś przykleić, nałożyć warstwę lakieru (rozpuszczalnikowe odpadają, bo strasznie waniają) lub podmalować. Całkiem fajna zabawa. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj. My w wiekszosci tez dzieciate, pracujace itp. I dajemy rade wiec I Ty daszSmile
Odpowiedz
#3
A ja jeszcze studentka, ale tak się wkręciłam, że praca inżynierska w miejscu stoi Smile Witam i pozdrawiam zarówno Ciebie jak i synka Wink
Odpowiedz
#4
Witaj! Jak uczy doświadczenie z forum, ani ciąża, ani niemowlaki nie stanowią przeszkody w decou Big Grin Od czego lakiery ekologiczne, nic nie śmierdzi Wink
Zapraszamy.
Odpowiedz
#5
Poza tym dzieci śpią i wtedy zamiast spać można kleić Wink Ja to zawsze czekam na wieczór i zamiast sprzątać to brudzę klejami, lakierami...
Odpowiedz
#6
Widzę, że ja w najbardziej komfortowej sytuacji - po studiach to już, dzieci jeszcze nie, ino praca Wink Witaj wśród zakręconych Big Grin
"Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać."
Walt Disney
Odpowiedz
Reklama
#7
Pamietam, jak wiszenie na cycku n razy dziennie, to byl swietny sposob na przemyslenie nastepnych krokow w decu Smile, da rade! Witaj! A jak masz na imie?

Dominika
Odpowiedz
#8
Witaj Smile
Odpowiedz
#9
Witaj, na szczęście maluchy często ucinają sobie drzemki więc z pewnością znajdziesz chwilkę dla siebie :-)
Odpowiedz
#10
WitajSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl