Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miło znaleźć się wśród Was :)
#1
Hej Smile
Podpatruję Was na Forum już od jakiegoś czasu... jesteście uzależniające do tego stopnia, że moim rytuałem stało się podziwianie Waszych prac przy porannej kawie.
Chyba czas przełamać wrodzoną nieśmiałość i się przywitać... Witajcie! Smile Decoupage to moje nowe hobby, pociągało mnie od zawsze, ale dopiero niedawno udało mi się wygospodarować trochę przestrzeni dla niego, tak w życiu, jak i w mieszkaniu. Choć doba wciąż wydaje się zbyt krótka...
Pierwszą z moich pasji i największą miłością są psy, mam ich pięć, więc główną moją zmorą są fruwające wszędzie kłaki, co stanowi duże utrudnienie, zwłaszcza gdy ma się ochotę wykonać czystą, białą pracę Wink ... nie poddaję się jednak i gdy zwierzaki śpią, ja walczę: dłubię, szlifuję (szlifować nienawidzę!-jestem niecierpliwa), kleję i maluję.
Miło mi, że się tu znalazłam, liczę, że przyjmiecie mnie do swojego grona, chciałabym zostać między Wami jak najdłużej Wink
Ściskam, Ala.
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile . Mam na dzieję że na długo Wink
Odpowiedz
#3
Witam Cię serdecznie Smile
Fajnie, że się odkryłaś Wink Co do fruwających puszków, to coś o tym wiem, też mam zwierza w domu, choć tylko jednego (nie licząc Mężula Wink)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#4
Witaj Alu, no pewnie, że Cię przyjmiemy do naszego grona, chętnie witamy każdą decou-zakręconą Big Grin Nie jesteś jedyna, której dotyczy problem sierści przylepiającej się do lakieru Big Grin Może trzeba założyć nowy wątek i opracować metodę Tongue
Zapraszamy i czekamy na pokaz Twoich prac!
Odpowiedz
#5
Witaj Smile
Odpowiedz
#6
Eratka, dobre Smile W sumie to już mam pomysł: wygolić delikwenta do zera Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
Hejka Ala, fajnie że tak kochasz psy, one są najwierniejszymi przyjaciółmi, ciekawi mnie jak Ty z nimi wszystkimi wychodzisz na spacery hi hi. Pokazuj co tam zmajstrowałaś :-)
Odpowiedz
#8
Witaj. Tu jest sporo miłośniczek zwierzaków, choć psiary są w mniejszości. A wirus DECU jak już zarazi to łatwo nie puszcza. Nawet jak nie ma czasu na robotę, to się choć ogląda prace innych.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#9
Witaj Aluś :-)
Odpowiedz
#10
Dziękuje za tak miłe przyjęcie. Miałam chęć wrzucić kilka moich prac, ale im więcej zagłębiam się w Wasze wątki, tym mniejszą mam odwagę... Trzeba było najpierw "wrzucać" a później oglądać Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl