Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka moich tworów:)Troszkę inna niż zwykle:)
#1
Zamieszczam kilka moich prac,chętnie posłucham uwag bardziej doświadczonychSmile                    
Odpowiedz
Reklama
#2
Początki, o ile można zobaczyć na tych malusich fotkach, bardzo udane.

Mam wrażenie, że objawiła nam się amatorka mroczności Wink - te ciemne kolory... ech, lubię Smile

Na temat wykonania niestety nic nie mogę powiedzieć, bo mimo okularów niewiele widzę.
Odpowiedz
#3
hehe, to się nazywa zgranie w czasie, nie? Tongue
Odpowiedz
#4
Lady nie wzięła szkatułki fiołkowej więc ja zabieram . Uwielbiam ten motyw i te fruwające motylki - miodzio. Nie znaczy że pozostałe prace mi się nie podobają Wink. Wszystko ładnie gustownie skomponowane Clap
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#5
Dziękuję bardzoSmileNie wiem dlaczego widzicie małe fotki,mnie się otwierają po kliknięciu większeSmilePewnie za bardzo je pomniejszyłamSmile
Odpowiedz
#6
Myślę, że to są pierwsze z prac, z których Twórczyni jest dumna Smile
I jest z czego. Podobają mi się. Widać w nich wyczucie w doborze techniki, kolorów, kompozycji.
Jeśli miałabym wybierać jedną, to byłaby to szkatułka z serduszkami (chyba na wino).
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj.
Myślę, że już jakiś czas parasz się decu bo Twoje prace są na bardzo dobrym poziomie. Smile
Podobają mi się wszystkie ale zabieram serducha Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#8
Straszszszsznie mi miło,że się Wam podobaSmile))Od razu mam ochotę siadać do stołu i dłubać coś nowego,też tak macie?SmileZaraziłam się tą chorobą jakieś pół roku temu, a to co przedstawiłam jest właściwie z roznych okresów czasowychSmileNajstarsze są fiołki.Smile
Odpowiedz
#9
Zdjęcia bezwzględnie muszą być większe... Bardzo bym chciała zobaczyć szczegóły pierwszej pracy z motywem zegarowym, na tej małej fotce naprawdę niewiele widać. Ładne kompozycje, ciekawa kolorystyka, nie są to na pewno niezręczne prace początkującej Smile Chętnie tu zajrzę, jak będzie na co popatrzeć na większych zdjęciach Wink
Odpowiedz
#10
                    No to jeszcze kilka ztarszych prac i powiększona herbaciarka z zegarem,mam nadzieję że już lepiej z rozmiaremSmile.I dziękuję za miłe komentarzeSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl