Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Jajo niesamowite! Ale Emek... super jest chłpak! Było mi dane poznać go osobiście Smile
Odpowiedz
Reklama
jajo - choć struktura mocno "przyziemna" Big Grin to kolorystyka niebiańsko-obłędna!! świetne no.
Em - niebezpiecznie go tu umieszczać, tzn. w zestawieniu z jajem, bo odwraca od niego uwagę Big Grin widzę, że już się co niektóre potopiły w jego oczach Smile
Odpowiedz
Dzięki, Dziewczyny, za pochwały dla mojej twórczości (to znaczy w połowie mojej Big Grin). To małe półdiablę jest jak kot, od wszystkiego odciągnie uwagę Wink
Jajo jest wystarczająco wariackie, żeby się chociaż trochę obronić i nie zostać kompletnie niezauważonym Big Grin Nawet się przez chwilę zastanawiałam, czy je w ogóle pokazywać i czy nie powinno polecieć w antypiękności, ale niech tam, w końcu to seria eksperymentalna, no i jest zabawne.
Odpowiedz
Do antypieknośći?! Grzeszysz kobieto !
Odpowiedz
nie! co Ty, nie w antypiękności! jest zarąbiste Big Grin
Odpowiedz
O tak! Trafne określenie Wink
Odpowiedz
Reklama
(03-28-2015, 04:32 PM)wiolka42 napisał(a): Wygląda jak galaktyczne jajo .

O! o! Galaktyczne i kosmiczne. Miki pięknie się mienią. I ja jakieś 2 tygodnie temu dostałam pierwsze miki, ale leżą nietknięte. Też mnie kusi, żeby je wypróbować.
Synka masz przeuroczego. To spojrzenie! Cudny jest!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(03-28-2015, 09:51 PM)grarut napisał(a): Cavi, droga czarodziejko. Ta galaktyczna pisanka z dżdżownicami przegrywa z tym pięknym modelem. Co za spojrzenie? Jakby mówił "zgniotę go, dam radę"
Fantastyczny chłopak. Smile

O to to!! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Dzięki Wam, dziewczyny Smile Moje matczyne uczucia są mocno pogłaskane Smile
A co do galaktyczno-robaczywego jaja... niech mu będzie. Razem z innymi nawet fajnie wygląda, takiego śmietnika jajecznego jeszcze na żadną Wielkanoc nie miałam Big Grin
---
Kupiłam żonkile w lidlu, razem z osłonką. No, ale osłonka żółta, plastikowa, z nieciekawymi kurczakami. Chyba by mnie trafiło, jakbym miała na nią patrzeć Wink Na szybko przerobiłam. Na wierzchu wosk, żeby było szybciej.

                   
Odpowiedz
e no świetna ta skorupa! że tak się elokwentnie wyrażę Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl