Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
`dekóparzontka czydziechy
#1
Miesiąc trwa moja zabawa w decoupageSmile Udało mi się skończyć 3 prace. Kilka kolejnych jest "w trakcie". Prezentowana pisanka jeszcze będzie przyozdobiona "nieduekupażowo".
W co ja wdepnęłam! Trzeba mi było zostać przy moich ukochanych cekinkach Blush

                   
Odpowiedz
Reklama
#2
No to decu w Twoim wydaniu rozdziewiczony Naughty
Big Grin Dobrze wdepnęłaś, a życzę Ci wdepnięcia jeszcze głębszego Big Grin
A z cekinkami rozwodu brać nie musisz Smile
Co jeszcze chcesz dodać do jaja?

Big Grin Achaś! Jestem pierwsza! Big Grin
Odpowiedz
#3
no no, ładne początki Smile
Odpowiedz
#4
Chustecznik bardzo ładnie i czyściutko zrobiony, też chyba najbardziej mi się podoba, mimo, że mam alergię na słodko-różowo-dziewczyńskie motywy (mam synka, więc omija mnie to rózowe szaleństwo). Jajo ok, tylko ja bym je wyrównała trochę przed pracą papierem ściernym, niekiedy też styropian smaruję szpachlą Fluggera, trochę się wygładza. A pudełko pomarańczowe też fajne, tylko mi nieco przeszkadzają te żółtawe tła pod literami.

Ale jak na początkowe prace - rewelacja Smile Pokażesz nam te cekiny? Intrygują mnie Smile
Odpowiedz
#5
Twoje początki lepsze niż moje.Ja też ciekawa jestem cekinów Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#6
Dziękuję Wszystkim za mile słowa. Mi też chustecznik najbardziej się podoba. A że róż? I tak został porwany przez moją córkę jużSmile Gdy zaczynałam te jajo o flugerze i papierze ściernym miałam mikre pojęcie. A styropian od chińczyka -dziadoskie mają styropiany.
Uwielbiam kolor i raczej rustykalnych prac póki co u mnie nie będzie, czasami ocieram się o kicz ale "cusz" - taki czydziechowy musWink
Jeśli chodzi o cekinowe szaleństwo , to zapraszam do galerii czynów innych , zaraz tam umieszczę kilka bombkowych dzieł. Na pewno do tego wrócę, ale bliżej grudnia , bo cekinowy błysk do tamtych świąt należySmile
A wszystkim forumowiczkom dziękuje za wiedzę, którą się tu dzielicie i którą czerpię od Was pełnymi garściami i wkrótce zadam kilka pytań , bo mam kilka bolączek decu , na które Wy na pewno znajdziecie lekSmile
Odpowiedz
Reklama
#7
Chustecznik jest w sam raz, dla fanki Heloł Kiti idealny, a gdyby jeszcze mebelki w pokoju były białe - bajka. W jajku super dobrany drobny wzorek, kropeczki strzał w dziesiątkę. A co Ty chcesz jeszcze temu jajku robić? Smile Na herbaciarce trochę odróżnia się od bieli tło pod napisem, poza tym ok Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#8
Temu jajku ja chcę jedynie dodać końcówki biżuteryjne i kokardkuWink Tak, wiem, że napis się odróżnia i już więcej postaram się tego czynu nie popełnić. W pudełkach mam jeden problem, jak sobie radzicie z ich "tyłkami" tam gdzie zawiasy? Mi wychodzą tam brzydale takie farbowo -lakierowe, jak zaczynam korygować to papierem, to znowu ścieram za wiele powierzchni. Nie malować? Nie lakierować? Dopiero na koniec położyć tam jedna warstwę? Nie wiem .
Odpowiedz
#9
Czydzieszko Smile Ja radzę sobie z nimi tak: po pomalowaniu farbami i wyschnięciu przecieram/czyszczę zawiasy wilgotnymi patyczkami kosmetycznymi (gdy chodzi o bitum czy patynę - wtedy terpentyną) - schodzi ładnie. Gdy lakieruję, staram się omijać metalowe miejsca, a gdy mi się za bardzo nie uda, to i tak nie widać.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#10
Wszystko mi sie podoba, ale wiadomo z racji motywu Hello Kitty, chustecznik jest dla mnie debest Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl