Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie tam...
#1
Nie lubię monotonii, tak więc urozmaicam sobie życie jak mogę Wink
Obecnie "wciągneło" mnie robienie kartek metodą quillingową Smile To tylko część kartek, które zrobiłam. Jak już pokazałam rodzinie, co produkuję, to posypały się zamówienia - nie tylko świąteczne Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#2
To zwijanie, kręcenie, modelowanie i układanie... warto. Śliczne karteczki Smile
Odpowiedz
#3
Jakie piekne. Nie pogniewalabym sie, gdybym taka dostalaSmile Takich pieknosci na co dzien sie nie oglada.
Odpowiedz
#4
Łał! Śliczne!!
Tak sama wymyslasz czy masz jakieś wzory?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
Dziękuję za miłe słowa...aż się wzruszyłamShy
Natabus -wcale takie pracochłonne nie są. Siedzę na kanapie, ogłądam film i sobie "turlam". Nawet trochę odpręża Wink
Zuza - trochę podpatruję w necie, a potem w głowie modyfikuję i wychodzi to co wyżej Smile
Odpowiedz
#6
Oj Czarna... to miałabyś używanie na Festiwalu, miałabyś...
Tam tego czegoś (Asia mówiła jak to się nazywa, ale zapomniałam ) było pełno, a i kartek, karteczek, karteluszków wszelakich zatrzęsienie... Asia się obkupiła to na pewno bedzie robić hurtowo.
Twoje zwijanki quillingowe są superowe Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
taaa.. obkupiła Wink ciekawe kto mnie namówił, hę? ale spróbuje, choć jedną popełnić. Tylko dlaczego zakupiłam paseczki 3 mm a nie 5. Oj, będzie to wyzwanie Smile
Odpowiedz
#8
Callisto, powiem Ci,że to moja pierwsza "zbrodnia" na quillingu,ale lepiej mi sie 3 mm a nie 5 zwija. Są bardziej plastyczne. No i wiem,że dłuższe są lepsze - kolejna mądrość wynikająca z doświadczenia Wink
Już teraz mam w głowie kupę pomysłów na kartki urodzinowe, bezokolicznościowe i Wielkanocne Smile A jak narobię, to włożę do małżowej teczki i każę w pracy koleżankom sprzedawać,bo i one się zachwycały Tongue
Odpowiedz
#9
fajowe karteczki quiliing wciąga Smile
Odpowiedz
#10
brunetko, dziękuję za cenne uwagi. Troszkę się obawiałam tych "mikropasków", ale spróbuję. Pokażę jak mi wyjdzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl