Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie tam...
#41
Omatulu!! Jakie piekności robisz!! I znowu czuję takie lekkie ukłucie zazdrości... Wink
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Zatulałam się w tych Twoich karteczkach, są rewelacyjne, nie wiem jak Ty to robisz ale są prześliczne, kurczaczki, zajączek, kwiaty, no piękności, podziwiam ale też tak chcę umieć Smile
Odpowiedz
#43
brunetko nie widziałam tego wątku i kolejnej twojej umiejętności a tej trzeba przyznać,że ci nie brakuje. kartki są piękneSmile
Odpowiedz
#44
Och!Jak ja lubię czytać Wasze komentarze Smile Miód na moje próżne serce Wink
Wczoraj wieczorem jeszcze wytworzyłam 2 kartki - jedną wiosenną, ze stokrotkami,a druga dla dzisiejszych jubilatów Smile
   
Odpowiedz
#45
Śliczne a ta pergaminowa karteczka cód-miód,aż Ci zazdroszczę takiego talentuSmile
Odpowiedz
#46
Sliczna. Jak robilas te malutkie kwiatuszki.
Odpowiedz
Reklama
#47
Obie są rewelacyjne!
wiosenna... ach! dla Jubilatów... ach, ach!! SmileSmile
Odpowiedz
#48
dziękuję za miłe słowa Smile
Natabus - taka kartka - bardzo podstawowa wersja w technice pergaminowej Wink zrobienie jej zajęło mi może z 1,5 godziny.
Shanna - chodzi Ci o te stokrotki?nacinam paseczek quillingowy,najpierw uturlam trochę paseczka na środeczek,a potem nacięty owijam wokół i mamy stokrotkę Smile Szybko i ładnieSmile Tylko trochę męczące jest równe nacinanie tego paska Wink Ale się opłaca Smile
Odpowiedz
#49
Znów trochę nakręciłam. Tak na szybko, bo na nic człowiek czasu nie ma...            
Odpowiedz
#50
Ale eleganckie. Podoba mi sie ta na chrzest. Super pomysl.Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl