Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój kochany filc;)
#41
Ja probowalam cos uszyc z filcu, ale ja i szycie....nie wiem czt to sie nadaje na pokazanie, choc przyznam, ze pekam z dumy, ze w ogole cos uszylamSmile
Odpowiedz
Reklama
#42
nie wstydź się pochwal się co uszyłaśSmile
Odpowiedz
#43
Cherry, oj masz Ty serce do tego filcu. Czytałam o tym sporo ale dla mnie to wyższa szkoła jazdy. Natomiast chętnie przygarnę jakieś NIEUDANE ODPADY PRODUKCYJNE, jak to zgrabnie ujęła Vika Big Grin Twoje czy Grażuli Smile
Odpowiedz
#44
(01-20-2012, 11:37 AM)Cheryy napisał(a): nie wstydź się pochwal się co uszyłaśSmile

Ok, ale sie nie smiejcie. Ja na prawde nie mam tego ''czegos'' do szycia i to moje pierwsze 'cos 'co uszylam, jesli to mozna nazwac w ogole uszyciem.
   
Odpowiedz
#45
yyyy przepraszam bardzo Shanna ale co Ty chcesz od swoich prac??? Jak na pierwszy raz bardzo udane i mówię szczerze! A dzieciaki z takich breloczków do kluczy na pewno się uciesząBig Grin
Odpowiedz
#46
Pierwsze i jakie fajnusieSmile
Odpowiedz
Reklama
#47
Grazynko - jakie rowne. Poklulam sie jak przy karczochowych jajkach. Nadal igly nie lubie, o szyciu pojecia nie mam, ale ''na okretke'' to podobno kazdy umieTongue Mlody stwierdzil, ze takie maskotki sa fajne i on chce. No i mam robic. Cos mysle, ale na razie na mysleniu sie konczy.
Chevyy - to nie breloczki.. Te ''stwory'' maja po 10 cm.
Odpowiedz
#48
Masz racje - dzieciom przejadly sie kupne zabawki. A ja przez to siedze na necie i przegladam strona po stronie w poszukiwaniu jakis prostych wzorow do odmalowania. Na razie tylko w srodku wata,ale gdzies znalazlam, ze mozna tez resztki szmatek, materialow itp. Na razie znalazlam tylko wzor kota i kaczuszki. Mlodszy juz na kota sie szykuje, wiec bede musiala sie za takiego zabrac.
A dumna z siebie jestem, a coSmile To i tak cud, ze za igle zlapalam.
Odpowiedz
#49
Nie dziwię się Dorotko dzieciom, że chcą takie maskotki, bo są super!
Odpowiedz
#50
Najważniejsze że wszyscy są zadowoleniSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl