Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój kochany filc;)
#71
Świetne te torebki, a ten filc to tylko w szarym kolorze mozna kupić? Chodzi mi o te grubość, o której piszesz...
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#72
różne odcienie szarości, widziałam grafit, czarny miałam cieńszy i biały z takimi drobnymi nitkami a całą gamę kolorów też można dostać tylko niestety jest cienki 3mm więc na torebki nie bardzo
Odpowiedz
#73
Napatrzeć się na te torby nie mogę. Która bardziej mi się podoba, nie jestem w stanie stwierdzić, bo podobają mi się obie
Odpowiedz
#74
Shanni to jest to o czym Ci pisałam, co Ty na to? tylko, że byłoby ich więcej oczywiścieSmile


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#75
Kurcze...tez ladne. KusicielkoTongue Daj mi czas do namysluSmile
Odpowiedz
#76
jedyne wycinanki jakie robiłam to kółka, bo takich cudów nie da się wyciąć ani nożyczkami ani skalpelem niestetySad w każdym razie w tak grubym filcu z jakiego ja korzystam, zdaje mi się że jest do tego specjalna maszyna ale nie jestem pewna
Odpowiedz
Reklama
#77
Z cienkiego filcu - takiego co mozna w arkuszach A4 kupic mozna wycinac sizzixem, jesli ma sie szablon.
Odpowiedz
#78
ja też jakoś na początku nie byłam do nich przekonana, a teraz tam gdzie ja tam i moja filcowa torbaBig Grin mam kilka wzorów, które zostawiłam sobie jako modele pokazowe więc się z nimi pokazuję a już myślę o kilku następnychSmile filc to bardzo wdzięczny materiał pasuje i na lato i na zimę a i każde ozdoby pasują do niego, myślę żeby zrobić decu na lnie i przyszyć do filcu.. ciekawa jestem jak to się spisze, jak tylko będę miała czas to spróbujęSmile
Odpowiedz
#79
kolejna seria zamówionych torebek, reszta w tokuSmile


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#80
bardzo ładne ale mi najbardziej podobają się te filcowe dodatki, kwiaty itp. podziwiam wytrwałość w ich tworzeniu Shy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl